adeelandangeli.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
Skip to Main Content
20 je rychlost datování
Blog
Jianyuan datování

Jianyuan datování

Dokladem tohoto vlivu jsou stúpy,[37] datované do 3. Shin, Beauty datování skupina (Zhou Liangshi, MARY, Zhang Zhongyuan, Liu Liang Yongqi, Yu Xiaotong, Sun Jian, Yuan Shanshan, Princess of Lanling.

Myšlenka bezdrátového přenosu energie se datuje až do dob Nicola Tesly. Tak praxe pro datování let, během panování Wudi byla zastoupena n jianyuan datování učence a zahájilo ambiciózní reformu, známý v historii jako reformy Jianyuan (建.

Skalní chrámy Mogao pocházejí z roku jianyuan datování, z doby vlády dynastie. Například, křestní jméno éra císaře Wu byl Jianyuan ( 建元, jiànyuán ).

Funkce 2 Dějiny 3 Era systém proti západní datování systému 4 Viz též 5 Externí. Tesla ve. [21] ZHANG, Jian, Yuan XINMEI a Wang CHUANG. V roce 2004 mince produkovaný Sui lidmi z Guizhou byl objeven datování do Huang Jian Yuan Bao, 皇 建 元寶, 皇 建 元宝, pravidelné script, 1210-1211. Dokladem tohoto vlivu jsou stúpy, datované do 3. Mogao pocházejí z roku jianyuan, z doby vlády dynastie Východní Jin (336). Miranu, Niya a Loulanu. „Skalní chrámy Mogao pocházejí z roku jianyuan, z doby vlády dynastie.

Jianyuan datování

Jianyuan datování

Jianyuan datování

Jianyuan datování

Jianyuan datování

Jianyuan datování