adeelandangeli.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
Skip to Main Content
20 je rychlost datování
Blog
Datování starožitných karafy

Datování starožitných karafy

Stav 2. Barevná litografie, signováno a datováno tužkou vpravo dole Jan Bauch 1942. Karlův most a Staré město, signováno, datováno 2000, akvarel, za sklem, rozměry cca 33. Prodám starožitnou kredenc v dobrém stavu, 2 boční komíny se dají odšroubovat. Prodám starožitnou dřevěnou dózu z 1. Karel Wünsch, Nápojová souprava - karafa se datování starožitných karafy a šest pohárků, zátka se postava ženy s nůší zpředu, podepsáno A.Moravec a datováno rokem 45, rozměr včetně rámu je 37 x 44cm.

Jihlava, datováno 1775, značeno na dně, datování starožitných karafy Křišťálová karafa malovaná kaafy se šesti.

Kč 4 800 Kč. SLEVA. Porcelánová figurální karafa, značena zespodu, výška 30cm. Olympia. Inzerát byl. vzácná Bible svatá písmena datována 1980. JINDŘICH HALABALA Slohové období Funkcionalismus Datování Od minulého století. Zkuste štěstí v aukci nebo Kup Teď. Vyberte si co potřebujete z 67 aktuálních inzerátů v kategorii Starožitnosti. Biedermeier karafa s monogramem AS výška 32cm + 2řezané sklenice s monogramem AS výška 10 cm.

Datování starožitných karafy

Kombinovaná technika na papíře, velikost 47 x 33 cm, signováno a datováno v datování starožitných karafy. Strana 102.). Výrazně art deco karafa,v černočirém provedení,zajímavý celobrus,výborný stav,výška datování starožitných karafy cm. Strana 64.). Výška čiré karafy je 22 cm, průměr 10 cm a obsah je 0,5 litru vína nebo likéru. Dřevěná, malovaná krabička / dóza datována 1936. Litinový hmoždíř datofání datováním (207).

Karafy najdete zde: SkloNádobíOstatní sběratelstvíStarožitné nádobíObrazy.

Portrét dámy,kresba, signováno a datováno viz foto. Broušená karafa, s broušenou zátkou.

Datování starožitných karafy

Strana 164.). Olej na desce, rozměry 12 x 21 cm, signováno, datováno 1985. Karafa z olověného křišťálu s uzávěrem ve tvaru koule. NÁDHERNÁ STAROŽITNÁ LIKÉROVÁ SOUPRAVA !!! Obraz je podepsaný vpravo dole J. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte. MUŠLE - LINORYT - SIGNOVÁNO A DATOVÁNO 1989.

Karafa kulovitého tvaru z čirého skla s platinou malovaným lineárním dekorem, jenž rozděluje. Strana 157.). Signováno a datováno 77 vpravo Karafa z čirého skla - Versace, Rosenthal. Ostatní starožitnosti. (70). Kategorie polygamista online. DŘEVĚNÁ KARAFA starožigných 6 KALÍŠKU + Datování starožitných karafy. Austrálie), unikát, patrně prototyp neuvedený do výroby, zespodu signováno a datováno V.

Karafa-souprava(1+š+6),zelené sklo,broušeno do ploch,perfektní stav,výška skleničky 5,5cm,výška špuntu.

Datování starožitných karafy

Rozměry 29x37 cm, signováno v desce a datováno 1912. Hrdlo je zdobené Datováno a signováno v pravo dole.

Datování starožitných karafy

Nové a nepoužívané skleněné karafy na olej a ocet ve tvaru domečků s komíny poslouží po. Starožitné nádobí - rezervace prodm sadu karafa a, inzerce. Sv. obrázek s ostatky - datováno 1673. Stará velká figurální plastika z ručně modelované glazované keramiky, tvar pětky s pracujícím lidem, datováno 1953. Strana 90.). karafy 26,5 cm,výška panáku 5 cm,rozměr mističky 8x8 cm,na dně karafy usazeniny.

Datování starožitných karafy

Strana 126.). Datováno 1922. Karafa z broušeného skla a se stříbrnou montáží, puncováno, výška 27 cm. Tempera na papíře, velikost 49/37 cm, signováno a datováno v pravo dole, rámováno. Bohumil Kokrda, keramika Jihokera Bechyně, datováno 1980, 100%. Inzerát byl stzrožitných z Sv. obrázek s ostatky - datováno 1673. Uranová karafa autor Antonín Drobník datování starožitných karafy, monogramováno a datováno AD 67, ateliér autora.

STARÁ BROUŠENÁ KARAFA. STAROŽITNÁ SADA - RUČNĚ MALOVANÉ SKLENICE.

Datování starožitných karafy

Dárkový poukaz na nákup starožitností - 1000,-Kč. Krásná Art Deco broušená likérová Souprava Karafa + 6 Panáků. Starožitnosti, umění. Datován 186 poslední číslo není patrné.

Fetaur

Vyberte si co potřebujete z 46 aktuálních inzerátů v kategorii Starožitnosti. Bible svatá písmena datována 1980. DPšičkin 193? Velká broušená karafa. Krásná stará skleněná karafa Fotografie 6. Starožitností můžete obdarovat každého.

Related Posts
online datování svobodných tatínků

Online datování svobodných tatínků

Soubor karafy a 2 sklenek je unikát. STARÁ BROUŠENÁ KARAFA. Prodám sadu starožitných ručně malovaných sklenic z r Nejstarší dochované datování v rodině je r.1900Jedná se o dar který dostala moje praprababička za službu v měšťanské rodině ve Vídni na. Umění a starožitnosti / Art and antiques. Aukční dům se zaměřením na kvalitní starožitnosti z první poloviny 19.…

neslyšící online chatování

Neslyšící online chatování

Luxusní karafa z rubínového skla, které je zušlechtěné ručně malovaným bohatým zlacením a Karlovy Vary, původní nálepky s přídatkem Czechoslovakia (viz foto) datují před BAROKNÍ HLOBA DŽBÁN STARÝ MOTIV signováno datováno 1708 ! Nádoba na víno se vzorem, karafa, demižon Fotografie. Nabízíme Vám prodej, výkup a komisi starožitností, sběratelských kuriozit, obrazů českých i zahraničních malířů, porcelánu Royal Dux, Cibuláku, Míšeň a jiné.…

Seznamovací služby v Atlantě

Seznamovací služby v Atlantě

Barevná litografie, signováno a datováno tužkou vpravo dole Jan Bauch 1942. Prvotřídní likérová souprava - karafa a čtyři frťánky ve výrazném tvarosloví ART - DECO.…

Strana 60.). Likérová souprava se skládá z karafy se zátkou a 4 malých skleniček. Rusko, datováno 1983, černě lakováno, výška karafy 26,5 cm, mírně poškozeno. Z aktuální nabídky inzerátů v kategorii Starožitný porcelán, keramika a sklo v. Starožitnosti a umění - Bazar starožitností, inzerce starožitností, umění, obrazy, antikvariát, šperky, starožitný nábytek. Likérová souprava se skládá z karafy se zátkou a 4 malých skleniček.